ترور احمدی نژاد؛ بازی جدید جریان انحرافی !

محمدحسین روانبخش
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۴
Share/Save/Bookmark
 
ترور احمدی نژاد؛ بازی جدید جریان انحرافی !
1- زمانی که احمدی نژاد رئیس دولت بود ، هر وقت احساس می کرد که حضورش در رسانه های داخلی و خارجی کمرنگ شده ، دست به کارهای عجیب و غریب می زد ؛ از جمله این کارها برای بازگشت به صدر اخبار «ادعای ترور» بود : خرداد 1387 احمدی نژاد اولین بار این ادعا را مطرح کرد: « براساس اطلاعات موثق، دشمنان طرح ربودن و ترور خادم ملت را در سفر به عراق برنامه ريزي كرده بودند » . مرداد 1389 ، ادعا کرد که «صهيونيست‌هاي احمق آدم اجير كردند كه مرا ترور كننند» . فروردین 1390 ادعا شد که فردی در اینترنت گفته قصد ترور احمدی نژاد را دارد ! و...

2- «ترور احمدی نژاد» همواره وسیله ای بوده برای افزایش محبوبیت احمدی نژاد : وقتی «عبدالمالک ریگی » جنایت می کند و تنفر از او در داخل کشور به نهایت درجه می رسد ، داستان «برنامه ریزی ریگی برای ترور احمدی نژاد » بعد از چند سال در بوق و کرنا می شود ؛ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 1388 و بعد از مناظره مهندس موسوی و احمدی نژاد ، قاسم روانبخش از شاگردان مصباح یزدی ادعا کرد که بعد از این مناظره اسرئیل ، احمدی‌نژاد را ترور می‌کند! علی اکبر جوانفکر نیزدر روزهایی که احمدی نژاد دیگر فروغی نداشت (تیر 1394) اعلام کرد: « ممکن است خدای ناخواسته ، دکتر احمدی نژاد را حتی ترور فیزیکی کنند و او را از مردم و انقلاب بگیرند اما هرگز قادر به حذف یاد و نام نیک او در دلهای پاک مردم نخواهند شد»!

3- در ویدیوی سه نفره ای که احمدی نژاد ، مشایی و بقایی در اسفند سال گذشته انتشار دادند ، وقتی مشایی درباره حضور دوباره احمدی نژاد و بقایی در انتخابات سخن می گفت ، بقایی یک جمله عجیب گفت: «آخر حماسه بالاخره یک نفر باید فدا شود»! این جمله پرابهام بقایی ، در آن روزها فقط به عنوان یک جمله بی معنی از او تلقی شد ، اما می توان آن را بخشی از یک بازی دانست.

4- پس از اعلام نتیجه احراز صلاحیتها توسط شورای نگهبان در فروردین ماه گذشته ، جریان انحرافی وقتی فهمید که به رغم تبلیغاتش ، رد صلاحیت احمدی نژاد هیچ واکنشی در جامعه نداشت ، با انتشار خبری دیگر درباره احمدی نژاد بازی را ادامه داد : ساختمان تیم حفاظت احمدی نژاد در کنار محل زندگی او تخلیه شده و دیگر از او محافظت نمی شود . این در حالی بود که احمدی نژاد تا قبل از آن همواره ادعا می کرد که اصلا محافظ نمی خواهد و افتخارش این است که بین مردم است ؛ اما یکباره موضوع حفاظت از احمدی نژاد برای اطرافیانش مساله ای حیاتی شد !

5- مظلوم نمایی در قبال عدم حفاظت از احمدی نژاد ادامه دارد ؛ شماره حسابی برای واریز پول از طرف مردم برای حفاظت از احمدی نژاد اعلام شده است ؛ اطرافیان احمدی نژاد می دانند که موضوع حفاظت با داشتن پول حل نمی شود ؛ اما با این کار عجیب باز هم این موضوع را ؛ حتی به شکل تمسخر آمیز ، بین مردم زنده کردند !

نتیجه : بازی جدید جریان انحرافی می تواند پایان تلخی داشته باشد . وقتی برای افرادی حضور در صدر اخبار و مطرح بودن و مطرح ماندن از هر ارزش دیگری بالاتر باشد ، احتمال هیچ اقدامی در این راستا بعید نیست .
کد مطلب: 377