کواکبیان در مراسم شب هفتم شهادت شهدای کربلای حسینی در حسینیه اعظم فرحزاد:

آتش‌سوزی آرامکوی عربستان ربطی به ایران ندارد

پیروان فرهنگ عاشورا در برابر تهدیدها و تحریم‌های امثال ترامپ خواهند ایستاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
دکتر مصطفی کواکبیان به همراه فرماندار و معاونان فرمانداری تهران در مراسم شب هفتم شهادت شهدای کربلای حسینی در حسینیه اعظم فرحزاد با حضور صدها نفر از شیفتگان خاندان عصمت و طهارت (ع) و هیات عزاداری خلخالی‌های مقیم فرحزاد با بیان روایتی از امام حسین(ع) به تفصیل در مورد ویژگی‌های هفتادودو شهید کربلا سخن گفت.
به گزارش «مردم‌سالاری آنلاین»، وی در بخشی ازسخنان خویش با اشاره به برخی تهدیدها و تحریم‌های آمریکا علیه ایران به استراتژی و فریب حداکثری ترامپ و موضوع کذب نسبت دادن آتش‌سوزی آرامکو عربستان به ایران گفت: شما مادامی که تحریم‌هایتان ادامه داشته باشد و نگذارید مردم ایران به راحتی نفت بفروشند و پول آن را منتقل کنند حتما فریبکاری شما برای مذاکره به جایی نخواهد رسید و بدانید که پیروان فرهنگ عاشورا در برابر هرگونه تهدید و تحریم‌های ظالمانه امثال ترامپ خواهند ایستاد.
نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس با اشاره به سخنان حجت‌الاسلام فقیهی و چند نفر از شورایاران درخصوص بافت فرسوده و طرح تفصیلی و مشکل مهم چهل ساله اسناد فرحزاد قول داد تا در نشستی در فرمانداری تهران با حضور مسئولان ذیربط موضوع را پیگیری نماید. وی در ادامه افزود: اگر در زمان رژیم ستم‌شاهی عده‌ای از وابستگان دربار پهلوی اسناد را به نام خودشان زده‌اند آن افراد زمان طاغوت روش ستمگرانه داشته‌اند لذا ستاد اجرایی فرمان امام باید اسناد حدود ده هزار نفر مردم را به رسمیت شناخته و مشکل چهل ساله مردم را حل کند.
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب چندین استاندار و چندین فرماندار و چندین شهردار آمده‌اند و رفته‌اند اما ما باید با این وضعیت بغرنج مردم همچنان خجالت بکشیم که چرا نباید این مشکلات حل شود و چرا وضعیت کوچه‌های تنگ و باریک و ریزدانه‌ها آن هم در منطقه 2 اینگونه است!
کد مطلب: 514