مصطفی کواکبیان در تذکر کتبی به وزیر فرهنگ و ارشاد مطرح کرد

ضرورت رسیدگی به نحوه برگزاری مجمع عمومی خانه سینما

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲
Share/Save/Bookmark
 
یک عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
به گزارش ایسنا، تذکرات کتبی به شرح زیر قرائت شد:
مصطفی کواکبیان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: رسیدگی به نحوه برگزاری مجمع عمومی خانه سینما  و عدم دعوت از برخی صنوف تاثیرگذار در زمینه سینما.
شهاب نادری به وزیر نیرو و وزیر کار: لزوم تخصیص آب به مرغوب‌ترین زمین‌های کشاورزی در حوزه اورامانات. چرا درخصوص رسیدگی به وضعیت بازنشستگان و ایجاد خانه امید تاخیر صورت می‌گیرد؟
حسین مقصودی به وزیر راه و شهرسازی: علت عدم احداث راه‌های روستایی در سبزوار چیست؟ علت عدم توجه وزیر راه  و شهرسازی به تعهدات مکتوب مدیران قبل چیست؟
حسن نوروزی به وزیر نیرو، جهاد کشاورزی و ورزش: علت عدم توجه به کمبود آب شرب در حوزه انتخابیه چیست؟ علت عدم اجرای قانون خرید تضمینی گندم چیست؟ علت عدم استفاده از مربیان داخلی برای تیم‌های ورزشی چیست؟
جلال محمودزاده به وزیر کشور، رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی: علت ضعف گسترده دولت در تامین تجهیزات آتش‌نشانی و عدم تامین امنیت مجتمع‌های تجاری در زمان آتش‌سوزی چیست؟ به چه دلیل وعده‌های انتخاباتی خود را به فراموشی سپرده‌اید؟ علت عدم رسیدگی به قیمت پایین محصولات کشاورزی از جمله گوجه‌فرنگی و هندوانه چیست؟
حشمت‌الله فلاحت‌پیشه به وزیر نیرو: تعیین تکلیف طرح ملی انتقال و تکمیل آب شرب شهرستان اسلام‌آباد با وجود گذشتن ۱۲ سال از کلنگ‌زنی طرح. به رئیس‌جمهور: لزوم تعیین تکلیف گشایش مرز خسروی پیش از آغاز تدابیر ملی و منطقه‌ای مربوط به اربعین. گزارش اجرای قانون مصوب مجلس در احقاق حق قربانیان جنگ شیمیایی با شکایت از دولت‌های غربی و شرقی دنیا که صدام حسین را به سلاح شیمیایی مجهز کرده بودند. لزوم نظارت بر کاهش قیمت اجناس که در طول یک سال اخیر به بهانه بالا رفتن نرخ ارز افزایش یافته است.
 
کد مطلب: 500