دبیرکل حزب مردم‌سالاری در جمع مردم اسلامشهر:

روحانی از یاران بهشتی و مخالف سرسخت بنی‌صدر بود

پروژه بنی‌صدری کردن رئیس‌جمهور راه به جایی نخواهد برد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶
Share/Save/Bookmark
 
دبیر کل حزب مردم‌سالاری در ضیافت افطاری حزب مردم سالاری شاخه اسلامشهر که با حضور مسوولین در اسلامشهر برگزار شد‌، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید سعید فطر و خیر مقدم به مدعوین، فلسفه روزه را رسیدن به تقوا عنوان کرد واظهار داشت‌: تقوا ‌بردونوع است‌؛ تقوای ستیز و تقوای پرهیز.
روحانی از یاران بهشتی و مخالف سرسخت بنی‌صدر بود
دبیر کل حزب مردم‌سالاری در ضیافت افطاری حزب مردم سالاری شاخه اسلامشهر که با حضور مسوولین در اسلامشهر برگزار شد‌، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید سعید فطر و خیر مقدم به مدعوین، فلسفه روزه را رسیدن به تقوا عنوان کرد واظهار داشت‌: تقوا ‌بردونوع است‌؛ تقوای ستیز و تقوای پرهیز.
دکتر کواکبیان تقوای ستیز را مهمتر از تقوای پرهیزعنوان کرد و اذعان داشت‌: در تقوای ستیز ما باید در سطح جامعه تقوا داشته باشیم و اگر تقوا باشد از املاک نجومی‌، فیش‌های نجومي‌و استخدام‌های نجومي‌خبری نیست‌.نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات واسلامشهر درمجلس شورای اسلامي ‌29 اردیبهشت را روز خلق حماسه و عظمت ایران و اسلام برشمرد و گفت : بار دیگر مردم کشورمان در 29 اردیبهشت با حضور گسترده خود پای صندوقهای رای حماسه‌ای تاریخی و سرنوشت‌ساز رقم زدند که حتی وجود اختلافاتی در آرای انتخابات شورا‌ها در برخی نقاط کشور نیز اهمیت ‌و عظمت کل انتخابات ریاست جمهوری را تحت تاثیر قرارنداد. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامي‌بیان کرد: انتخاب ما سه ویژگی مهم داشت که حتی خیلی از کشورهای مدعی دموکراسی آن را تجربه نکرده‌اند از جمله مشارکت 73 درصدی مردم‌، برگزاری انتخابات در کمال امنیت و آرامش و وجود حداکثر رقابت.
دکتر کواکبیان تاکید کرد: اگر اصلاح طلبان نبودند مطمئنا حسن روحانی رای نمي‌آورد از این رو ما از دولت توقع داریم که به شعارهایی که داده است جامه عمل بپوشاند و صرفا شعارهای انتخاباتی نباشد .
وی اذعان داشت‌: ‌در انتخابات دیدیم که برخی از مدیران دوزیستند و سبدشان را در چند ستاد گذاشتند که هرکه رای آورد، آنها نیز باشند، حداقل دیگر ازاین مدیران دوزیست دراین دولت بکارگرفته نشود. دبیرکل حزب مردم‌سالاری در ادامه گفت‌: از ثمرات دیگر انتخابات 29 اردیبهشت این بود که مردم این بار جمهوریت نظام را بیش‌از مسو‌ولین پاس داشتند، ما مردمي ‌را دیدیم که تا 12شب پای صندوق‌های رای ایستادند و این موضوع حاکی ازاین است که مردم اصل دموکراسی، مردم‌سالاری و جمهوریت نظام را بیش از پیش درک کرده‌اند که این نکته حائز اهمیت است .
در بخشی دیگر، نماینده مردم تهران توهین افراد وحدت شکن علیه رییس‌جمهور کشورمان در روزی که باید رژیم صهیونیستی محکوم مي‌شد را اهانتی بزرگ به منتخب مردم با 24 میلیون رای عنوان کرد و گفت‌: درعین حال که در قانون اهانت به رییس‌جمهور جرم است این افراد به ملت ایران نیزتوهین کرده‌اند‌. امیدواریم که قوه قضاییه با پیگیری موضوع، مجرمین را به مجازات عمل خود برساند به خصوص آن که عمل آنها سازماندهی شده بوده است، جای تعجب دارد که رئیس‌جمهور کنونی را با بنی‌صدر مقایسه می‌کنند و در همین جا تاکید می‌کنم پروژه بنی‌صدری کردن رئیس‌جمهور راه به جایی نخواهد برد‌: وحدت‌شکنان خودشان را در مقابل مردم قرار ندهند.
زیرا درخصوص شعارهایی که داده‌اند اولا باید بگویم که دکتر حسن روحانی بنی صدر نیست ثانیا امثال ما نیز مدافع افرادی با ذهنیت و خط و مشی‌ بنی‌صدر نیستیم، ثالثا دکتر روحانی از یاران شهید بهشتی و اولین نفری بود که در مجلس اول علیه بنی‌صدر سخن گفت پس این چه مقایسه‌ای است؟!وی در ادامه با اشاره به حملات تروریستی و شرایط سخت منطقه خاطر نشان کرد‌: شرایط بسیار حساسی در منطقه ‌حکمفرماست ‌و مطمئنا اینگونه برخوردهای نا‌مناسب لطمه‌ سنگینی را به حفظ یکپارچگی نظام وارد خواهد کرد‌. آیا صلاح است ‌که به خاطر یک دستمال قیصریه را به آتش بکشیم؟! آیا به صلاح است که برسرشاخه بنشینیم و از بن ببریم؟
وی در پایان ضمن تقدیر وتشکر ویژه از ‌دبیر حزب مردم‌سالاری اسلامشهر بیان داشت‌:‌ امیدواریم ذخیره‌ای از ماه مبارک رمضان تا رمضان دیگر در وجودهمه ما نهادینه شود و تقوای ستیز در وجودمان حفظ شود.
کد مطلب: 387