کواکبیان در مراسم افطاری مجمع فرهنگیان ایران اسلامی:

دولت به مطالبات فرهنگیان توجه ویژه کند

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۲
Share/Save/Bookmark
 
مراسم افطار با میزبانی مجمع فرهنگیان ایران اسلامی روز جمعه دوازدهم خرداد ماه در تالار معلم اداره آموزش و پرورش منطقه 6 تهران برگزار شد .
دولت به مطالبات فرهنگیان توجه ویژه کند
مراسم افطار با میزبانی مجمع فرهنگیان ایران اسلامی روز جمعه دوازدهم خرداد ماه در تالار معلم اداره آموزش و پرورش منطقه 6 تهران برگزار شد .
در این نشست که جمعی از فرهنگیان ، اعضای مجمع فرهنگیان ایران اسلامی و نیز تعدادی از مسئولان وزارت آموزش و پرورش شرکت داشتند مصطفی کواکبیان نماینده مجلس شورای اسلامی به ایراد سخن پرداخت .
وی ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ( ره ) و نیز تبریک به مناسبت پیروزی حسن روحانی در حماسه 29 اردیبهشت گفت که این روز ، روز تثبیت جمهوریت نظام بود .
کواکبیان ضمن اشاره به بداخلاقی های فراوان صورت گرفته در این دوره از انتخابات به ماجرای فیش های نجومی اشاره کرد و با تاکید بر ضعف دستگاه های نظارتی مانند سازمان بازرسی کل کشور و دیوان محاسبات در این مورد عنوان کرد که کل سه دستگاه به 30 میلیارد تومان نمی رسید اما صدا و سیما در این موضوع کلی جار و جنجال کرد اما در ماجرای املاک نجومی تهران که فقط یک مورد آن 45 میلیارد تومان بود سکوت کرد .
کواکبیان از رئییس جمهور منتخب ملت خواست که مطالبات به حق مردم را فراموش نکند .
این نماینده مجلس از روحانی ضمن اشاره به مطالبات فرهنگیان و معلمان و ضرورت توجه ویژه به آن عنوان کرد که اگر معلمان پشت سر روحانی نبودند روحانی رای نمی آورد. این سخن کواکبیان با تشویق بی وقفه حاضران رو به رو گردید .
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد که در مراجعه به بیش از 42 شهر فرهنگیان و معلمان از وضعیت موجود به شدت گلایه داشتند اما گفتند که رایشان روحانی است .
وی با بر شماری نواقص قانون انتخابات ریاست جمهوری خواهان عزم ویژه دولت در اصلاح این قانون شد . کواکبیان در پایان گفت که دوران رقابت گذشته است و باید همکاری ها ، رفاقت ها و همدلی ها آغاز گردد . وی به نقش حقوق شهروندی در تنظیم روابط اشاره و خواهان اجرای همه جانبه آن گردید .
پس از سخنرانی کواکبیان خانم حاتمیان به عنوان نماینده مجمع فرهنگیان ایران اسلامی ضمن تشکر از حضور فرهنگیان و معلمان مطالبی را در مورد طلاق عاطفی در خانواده ها و نیز تکنیک های اصلاح این وضعیت بیان نمود .
کد مطلب: 378