در نشست روسای ستادهای انتخاباتی سراسر کشور این حزب با رئیس ستاد انتخاباتی روحانی اعلام شد:

حمایت همه‌جانبه حزب مردم‌سالاری از دکتر حسن روحانی

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳
Share/Save/Bookmark
 
شصت و پنجمین همایش فصلی و سومین جلسه شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در دوره جدید با حضور دکتر محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکترحسن روحانی در دفتر مرکزی حزب مردم‌سالاری با حضور اعضای شورای مرکزی و روسای ستادهای انتخاباتی حزب مردم‌سالاری در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.
شصت و پنجمین همایش فصلی و سومین جلسه شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری در دوره جدید با حضور دکتر محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکترحسن روحانی در دفتر مرکزی حزب مردم‌سالاری با حضور اعضای شورای مرکزی و روسای ستادهای انتخاباتی حزب مردم‌سالاری در استان‌های سراسر کشور برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری فریادگر، در این جلسه دکتر مصطفی کواکبیان ضمن ابراز خرسندی، از حضور دکتر شریعتمداری ایشان را از نیروهای ارزشمند نظام و دولت خواند و افزود‌:حزب مردم‌سالاری به عنوان یک حزب ریشه‌دار که دارای سابقه مشخص و روشنی در میان احزاب اصلاح‌طلب است در همه انتخابات حضور فعال و اثر‌گذار داشته است. حتی در مجلس نهم تنها حزب اصلاح‌طلبی بود که لیست انتخاباتی داد.
دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت:یکی از توفیقات حزب مردم‌سالاری این است که آقای دکتر روحانی،برای اولین باردر یازدهمین کنگره حزب اعلام کاندیداتوری کرد و حزب مردم‌سالاری از اولین احزاب اصلاح‌طلب بود که از ایشان اعلام حمایت نمود .
در طول این مدت چندین همایش از جمله همایش ما دل آرامیم در نقطه مقابل ما دلواپسیم برگزار کردیم و همواره در موضع‌گیری‌ها از دولت روحانی حمایت کرده‌ایم هرچند ممکن است گلایه‌هایی هم داشته
مصطفی کواکبیان: برخی نامزدهای مدعی اصولگرایی دست‌های امثال احمدی‌نژاد را در عوام‌فریبی و بداخلاقی انتخاباتی از پشت بسته‌اند
باشیم که در جای خود باید بحث شود.
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کاندیداتوری اش درانتخابات ریاست جمهوری اخیرگفت‌:اولا حضور و ثبت‌نام من یک تکلیف حزبی بود که در کنگره پانزدهم حزب در اسفند ماه 95 از سوی اعضا مصوب گردید و شورای نگهبان اینگونه تشخیص داد که فقط کاندیدای حزبی موتلفه را احراز صلاحدید نماید. البته هدف بنده و حزب مردم‌سالاری از حضور در رقابت‌های انتخاباتی کمک به گفتمان عقلانیت و تدبیر و اصلاحات بود.
دکتر کواکبیان در خصوص آمادگی حزب مردم‌سالاری و ستادهای سراسر کشور جهت کمک و همراهی ستادمرکزی دکتر روحانی گفت: سیاست کنونی ما تداوم دولت آقای روحانی است و همه دبیران استان‌ها و شهرستانهای سراسر کشور ما آمادگی لازم جهت همراهی با ستاد آقای روحانی را دارند.
وی با اشاره به اینکه برخی نامزدهای مدعی اصولگرایی دست‌های امثال احمدی‌نژاد را در عوام‌فریبی و بداخلاقی از پشت بسته‌اند بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی تاکید کرد و وعده‌های پوشالی برخی کاندیداها و تخریب چهره‌ دولت و ناکارآمد نشان دادن کل نظام را از جمله روش‌های مخالفان دولت دانست که گاهی بر شاخه نشسته و بن می‌برند.
مهندس آرش حبیبی رئیس ستاد انتخاباتی حزب مردم‌سالاری هم گزارشی از روند صدور احکام برای سی و یک مسوول ستاد استانی و دویست و هشتاد و یک مسوول ستاد شهرستانی حزب مردم‌سالاری ارائه داد و افزود‌: حزب مردم‌سالاری بلافاصله پس از اعلام اسامی‌نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت خود را از آقای روحانی اعلام نمود .وی افزود باید یادآور شوم که نباید انتخابات پیش رو و شرایط پیروزی آقای روحانی را دست کم بگیریم و همه ما باید تلاش مضاعفی در این زمینه داشته باشیم.
دکتر محمد شریعتمداری رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی ضمن تشکر از میزبانی آقای دکتر کواکبیان
محمد شریعتمداری، رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی: رقبای روحانی همه همت خودشان را در تخریب دستاوردهای دولت یازدهم به کار بسته‌اند
دبیر کل و اعضای حزب مردم‌سالاری به ذکر خاطره‌ای از تاریخ هشتم شعبان که مصادف با تاریخ شهادت اخوی ایشان در سی سال قبل بود، دکتر کواکبیان را هم دوره ای برادر شهیدش در دانشگاه امام صادق معرفی کرد و افزود: دکتر کواکبیان از چهره‌های سیاسی و فعال جریان اصلاح‌طلبی است که همواره مشی میانه‌روی دارد و در چارچوب اصول و مصالح نظام دلسوزی دارد.
رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: باور کنید که اگر بنده یقین می‌داشتم که رقبای آقای روحانی بهتر و بیشترمی‌توانند به اهداف و آرمانهای نظام و انقلاب و امید مردم خدمت کنند،امروز در ستادهای آنان حضور می‌یافتم و برای پیروزیشان تلاش می‌کردم.
شریعتمداری افزود‌: امروز ما باید ببینیم که دستاوردهای این دولت چه بوده و در سال نود و دو کشور را در چه شرایطی تحویل گرفته بود. تورم در چه وضعیتی بود،مسائل بهداشتی‌؛ تولید نفت، تراز واردات وصادرات و مهمتر از همه امید مردم به کشور و نظام در چه وضعیتی بوده است‌.
وی با مقایسه آمار خدمات دولت تدبیر و امید در زمینه‌های مختلف از جمله تولید گندم، گازرسانی، برق، راه روستایی و... در سه سال و نیم اخیر افزود‌: در حال حاضر رقبای آقای روحانی همه همت خود را بسیج کرده‌اند که بگویند این دولت نتوانسته کاری انجام دهد و در این زمینه،نه تنها برنامه ای ارائه نمی‌دهند، بلکه از شیوه‌های پوپولیستی برای فریب مردم استفاده می‌کنند که این حقیقتا بی‌انصافی است .
دکتر شریعتمداری درپایان ضمن تشکر مجدد از حزب مردم‌سالاری و دبیر کل به جهت میزبانی و همراهی با ستاد مرکزی دکتر روحانی خاطرنشان کرد: نباید این فعالیت‌ها را فقط از ستاد آقای روحانی انتظار داشته باشیم، بلکه هر‌کدام از ما باید نقش یک ستاد را برای پیروزی آقای روحانی و تداوم امید برای مردم و کشور ایفا کنیم.
کد مطلب: 361