صدور احکام 31 مسوول استانی و 260 مسوول شهرستانی ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری

26 فروردين 1396 ساعت 19:39

احکام 31 مسوول استانی و 260 مسوول شهرستانی ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری برای انتخابات 29 اردیبهشت صادر شد.


احکام 31 مسوول استانی و 260 مسوول شهرستانی ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری برای انتخابات 29 اردیبهشت صادر شد.
آرش حبیبی رئیس ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری فریادگر، با اشاره به صدور احکام 31 مسوول استانی و 260 مسوول شهرستانی ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری برای انتخابات 29 اردیبهشت سال جاری گفت: خوشبختانه پس از ثبت‌نام دبیرکل حزب مردم‌سالاری به عنوان تنها کاندیدای حزبی اصلاح‌طلب، فعالیت‌های انتخاباتی این حزب با جنب و جوش خاصی مواجه شده و پس از نشست اخیر شورای مرکزی مسوولان ستادهای انتخاباتی 31 استان و 260 شهرستان و 22 منطقه تهران مشخص شدند. وی گفت البته این ستادها هم برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و هم برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می‌باشد.
عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری با تاکید بر ضرورت افزایش میزان مشارکت مردم در انتخابات پیش‌رو افزود: اینکه عده‌ای می‌گویند انتخابات فقط با سه قطب دولت و اصولگرایان و جریان احمدی‌نژاد پیش می‌رود عملا می‌خواهند گفتمان اصلاح‌طلبی را نادیده بگیرند در حالی که امثال دبیرکل حزب مردم‌سالاری به عنوان نماینده گفتمان اصلاح‌طلبی می‌توانند در این مقطع خاص از شرایط ویژه تاریخ انقلاب به خوبی نقش‌آفرین باشند.
وی گفت: ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاری طی بخشنامه‌ای به دبیران استان‌ها و شهرستان‌ها اجازه داده است علاوه بر ایجاد ستاد خاص حزبی صرفا برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعالیت‌های مشترک داشته باشند.


کد مطلب: 353

آدرس مطلب: https://www.hosnanews.ir/fa/doc/news/353/صدور-احکام-31-مسوول-استانی-260-شهرستانی-ستاد-انتخابات-حزب-مردم-سالاری

حسنا
  https://www.hosnanews.ir