مطهری نژاد در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛ ائتلاف حزب مردم سالاری با احزاب اصلاح طلب برای تهیه لیست انتخابات شهر و روستا

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
عضو دفتر سیاسی حزب مردم سالاری گفت: حزب مردم سالاری در تهران و تمامی شهرهای بزرگ برای انتخابات شورای شهر و روستا لیست تهیه می کند البته برای ائتلاف با سایر تشکل های اصلاح طلب مذاکره خواهیم کرد.
مطهری نژاد در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛   ائتلاف حزب مردم سالاری با احزاب اصلاح طلب برای تهیه لیست انتخابات شهر و روستا
میرزا بابا مطهری نژادعضو دفتر سیاسی و مسئول کمیته اطلاع رسانی حزب مردم سالاری  در گفت و گو با  خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: حزب مردم سالاری در تهران و تمامی شهرهای بزرگ برای انتخابات شورای شهر و روستا لیست تهیه می کند البته برای ائتلاف با سایر تشکل های اصلاح طلب مذاکره خواهیم کرد.
 
وی افزود: سعی ما بر این است که در نهایت پس از مذاکره و تعامل نتیجه یکپارچه ای به دست بیاید و بتوانیم با سایر تشکل های اصلاح طلب لیست مشترکی را ارائه دهیم .
 
مطهری نژاد در پایان اشاره کرد: در هر صورت ما پیش بینی های لازم را برای حزب مردم سالاری انجام داده ایم و جزییات و مشروح کلی اخبار و لیست افراد کاندید در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

لینک خبر در سایت باشگاه خبرنگاران جوان :
 
کد مطلب: 348