دبيرکل حزب مردم‌سالاري مشارکت گسترده مردم‌ در راه‌پيمائي22 بهمن را تحسين کرد

پاسخ به لفاظي‌هاي ترامپ و لزوم ارائه خدمت از سوي مسوولان نظام و ايستادگي بر سر آرمان‌هاي انقلاب سه پيام مهم حضور حماسي مردم

22 بهمن براي مردم ما يک عيد ملي است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۵
Share/Save/Bookmark
 
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با تأکيد بر اينکه تهديدهاي رئيس‌جمهوري آمريکا به ضرر دولت جديد اين کشور است گفت: ترامپ دست از پا خطا کند ملت ايران وي را پشيمان خواهد کرد.
مصطفي کواکبيان نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با حضور در جمع راهپيمايان تهراني اظهار داشت: ملت ايران هر ساله پرشور‌تر از سال‌هاي گذشته در يوم‌الله 22 بهمن شرکت مي‌کنند و امسال نيز سيلي از جمعيت به سمت ميدان آزادي در حرکت هستند.
وي با اشاره به سه پيام حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال به مسئولان، نمايندگان و دولتمردان تصريح کرد: يک پيام به مسوولين، نمايندگان و دولتمردان است. ملت مي‌خواهند بگويند که پاي نظام واستقلال ايستاده‌اند و وظيفه مسئولان در سه حوزه مجريه، مقننه و قضائيه خدمت به مردم است. بنابر اين پيام خدمت، مهمترين پيام است‌. مسوولين از جمله نمايندگان و دولتمردان بايد پاسخگوي مطالبات مردم باشند، امروز اشتغال قشر جوان بايد مورد توجه جدي مسئولين قرار گيرد.
کواکبيان اضافه کرد: بايد دست اين مردم وفادار به انقلاب را بوسيد که همواره در تلاش هستند که از ارزش هاي نظام و انقلاب اسلامي دفاع کنند.
نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به پيام دوم گفت: پيام دوم به کساني است که فکر مي کنند که مردم دست از آرمان‌هاي انقلاب برداشته‌اند. مردم با حضور خود بار ديگر نشان دادند که بر سر آرمان‌هاي انقلاب مصر هستند و 22 بهمن را عيد ملي مي‌دانند و هيچگاه از آرمان‌هايي همچون آزادي، استقلال، جمهوريت نظام و ارزش‌هاي اسلام غافل نيستند.
کواکبيان، سومين پيام حضور مردم در راه پيمايي را پاسخ ملت ايران نسبت به تهديدات مکرر و لفاظي‌هاي غيرمنطقي و ماجرا‌جويي‌هاي نابخردانه رئيس‌جمهور آمريکا دانست وگفت: ترامپ شايد در سياست تازه‌کار باشد اما بايد صبر کند عرقش خشک شود و متوجه اين باشد که اگر دست از پا خطا کند پشيمان خواهد شد چرا که ملت، روساي جمهور‌ آمريکايي قبل‌‌ از ‌وي را پشيمان کردند.
وي خطاب به ترامپ گفت: ترامپ سر عقل خواهد آمد و مي‌فهمد که تهديدها به ضرر خود وي است.
 
کد مطلب: 320