دبيرکل حزب مردم‌سالاري در نشست با دبيران احزاب اصلاح‌طلب استان لرستان :

مجمع اصلاح‌طلبان در هر استاني بدون دخالت تهران مي‌تواند براي انتخابات شوراها تصميم‌گيري کند

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
صبح روز يکشنبه 17 بهمن ماه دبير کل حزب مردم‌سالاري با استقبال گرم دبيران احزاب اصلاح‌طلب استان لرستان وارد خرم آباد شد.
صبح روز يکشنبه 17 بهمن ماه دبير کل حزب مردم‌سالاري با استقبال گرم دبيران احزاب اصلاح‌طلب استان لرستان وارد خرم آباد شد.

دکتر کواکبيان در نشستي ضمن تشکر از استقبال دبيران احزاب ‌از روند اهميت به تحزب در لرستان ابراز خرسندي کردند و با تشکر ويژه از آقاى فضل‌الله سالاري دبير حزب مردم‌سالاري در استان لرستان، حزب مردم‌سالاري شعبه لرستان را جزو پنج شعبه اول حزب مردم‌سالاري بر‌اساس نوع فعاليت و تعداد اعضا برشمردند .

دکتر کواکبيان با تاکيد بر حفظ انسجام و اتحاد بين دبيران احزاب اصلاح‌طلب در لرستان خواستار حل و فصل مشکلات در بين گروه‌هاي اصلاح‌طلب استان شدند . ايشان با اشاره به اينکه طي‌ چهار سال گذشته و با روي کار آمدن دولت تدبير و اميد فضاى کشور براي فعاليت احزاب بهتر شده است براي حفظ و اعتلاي اين روند بر لزوم اتحاد و گذشت بين احزاب اصلاح‌طلب استان و سطح کشور تاکيد کردند .
دکتر کواکبيان در ادامه همچنين بر لزوم ترويج فرهنگ تحزب در استان اشاره نمودند و گفتند‌: از وظايف احزاب آشنايي و دعوت مردم به سمت تفکر حزبي است چرا که احزاب با توجه به خرد جمعي هر آنچه که براي مردم و کشور خير و صلاح است را انتخاب و معرفي خواهند نمود.
وي تاکيد کرد مجمع اصلاح‌طلبان در هر استاني بدون دخالت تهران مي‌تواند براي انتخابات شوراها تصميم‌گيري کند. در پايان جلسه ضمن تشکر مجدد از دبيران احزاب دکتر کواکبيان براي سخنراني در همايش اهداف انقلاب که از سوي علوم پزشکي استان تشکيل شده بود حضور يافتند و در پايان همايش نيز طي نشستي با استاندار لرستان‌ مهندس بازوند مشکلات مطرح شده از سوي احزاب اصلاح‌طلب استان از سوي دبيرکل حزب مردم‌سالاري نکاتي مطرح شد و استاندار نيز قول مساعد براي پيگيري مطالب مطرح شده را دادند.
 
کد مطلب: 319