در پيام تسليت حزب مردم‌سالاري به مناسبت شهادت جمعي از آتش‌نشانان تاکيد شد

مسوولان ذي‌ربط در حادثه پلاسکو هم پاسخگو باشند و هم از وقوع حوادث مشابه پيشگيري نمايند

تاریخ انتشار : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۶
Share/Save/Bookmark
 
حزب مردم‌سالاري در پي وقوع حادثه پلاسکو با صدور اطلاعيه‌اي شهادت جمعي از آتش‌نشانان را تسليت گفت
مسوولان ذي‌ربط در حادثه پلاسکو هم پاسخگو باشند و هم از وقوع حوادث مشابه پيشگيري نمايند
حزب مردم‌سالاري در پي وقوع حادثه پلاسکو با صدور اطلاعيه‌اي شهادت جمعي از آتش‌نشانان را تسليت گفت و از مسوولان ذي‌ربط درخواست کرد ضمن پاسخگويي به افکار عمومي و آسيب‌شناسي نسبت به علت وقوع حادثه مذکور با ايجاد تمهيداتي از وقوع حوادث مشابه پيشگيري نمايند.

متن اطلاعيه به شرح زير مي‌باشد:

در آخرين روز دي ماه سال‌جاري، خبر تاسف‌برانگيز آتش‌سوزي و فرو ريختن ساختمان پلاسکو بار ديگر، ملت سرافراز ايران و به ويژه مردم شريف تهران را در بهت و حيرت فرو برد.
حزب مردم‌سالاري ضمن عرض تسليت شهادت جمعي از آتش‌نشانان فداکار و خدوم که با قهرماني تحسين برانگيز خويش مظلومانه در اين حادثه جان باختند و با آرزوي سلامت مصدومان حادثه از مسوولان ذي‌ربط درخواست مي‌کند:
اولا: هر چه سريع‌تر پس از خاتمه آواربرداري و اتمام عمليات نسبت به آسيب‌شناسي و بررسي علت وقوع حادثه به افکار عمومي پاسخگو باشند.
ثانيا: نسبت به مصدومان حادثه و خانواده‌هاي معزز عزيزان جان‌باخته آتش‌نشان رسيدگي لازم صورت گرفته و به ويژه براي مالباختگاني که از پوشش بيمه‌اي برخوردار نبودند عنايت ويژه مبذول گردد.
ثالثا: با ايجاد تمهيدات لازم و ارائه برنامه‌هاي فوري نسبت به وقوع اين گونه حوادث از هر گونه بي‌تفاوتي پرهيز نموده و با اقدامات پيشگيرانه خود ميزان کارآمدي و جلب اعتماد عمومي را ارتقا بخشند.

کميته اطلاع‌رساني حزب مردم‌سالاري
کد مطلب: 313