دبیرکل حزب مردم سالاری :

هاشمی امیرکبیر دوران ما بود

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۶
Share/Save/Bookmark
 
دکتر مصطفی کواکبیان، صبح روز دوشنبه 20 در مراسم وداع با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران گفت : انقلاب یکی از پشتوانه های عظیم و یکی از استوانه های اصلی خود را از دست داد. اما قطعا همانطوری که امام خمینی فرمودند "تا نهضت زنده است، هاشمی زنده است".
هاشمی امیرکبیر دوران ما بود
دبیر کل حزب مردم سالاری گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی، امیرکبیر دوران ما بود.

به گزارش پایگاه خبری فریادگر، دکتر مصطفی کواکبیان، صبح روز دوشنبه 20 در مراسم وداع با مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران گفت : انقلاب یکی از پشتوانه های عظیم و یکی از استوانه های اصلی خود را از دست داد. اما قطعا همانطوری که امام خمینی فرمودند "تا نهضت زنده است، هاشمی زنده است". من بر این باورم که تا نهضت زنده است اسم هاشمی و راه هاشمی پاینده است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما اجازه نخواهیم داد این مسیری را که ایشان پیش روی جوانان گشودند، نا تمام باقی بماند . آیت الله هاشمی صبوری و شکیبایی در قبال ناملایمات از خود نشان دادند. عده ای که ایشان را "خواص بی بصیرت" لقب می دادند، به پیام رهبری گوش بسپارند که فرمودند "با ایشان بیش از شصت سال رفاقت داشتم و هیچ وقت این رفاقت از هم گسسته نشد".
کواکبیان افزود : امروز سالروز شهادت امیر کبیر است، امیر کبیر دوران ما همانطور که در مجلس هم گفتم، "آیت الله هاشمی رفسنجانی" بود. (این سخن با تایید و صلوات حاضران همراه شد). مطمئن باشید آنهایی که می خواهند راه و یاد و نام ایشان فراموش شود، ما اجازه چنین کاری را به آنها نخواهیم داد. راه ایشان، راه پاینده ای است. قطعا آگاه باشید که راه تدبیر، عقلانیت و خردورزی در سیاست داخلی و خارجی، تنها راه برون رفت مشکلات این ملت است.
مدیرمسوول روزنامه مردم سالاری در ادامه گفت : شخصا بارها با ایشان ملاقات خصوصی داشته ام. ایشان تاکید فراوانی بر عدالت، اشتغال، خروج از رکود اقتصادی و مهار تورم داشتند. ایشان از حیف و میلهایی که در دولت قبل صورت گرفته بود، گلایه داشتند و ابراز می داشتند که نباید اینچنین وضعیتی در کشور به وجود آید.
کد مطلب: 307