کواکبيان در ديدار با استاندار چهارمحال و بختياري:

توسعه فعاليت‌هاي عمراني و وحدت ميان مردم و مسوولان از ويژگي‌هاي مهم چهارمحال و بختياري است

سليماني دشتکي: منشور وفاق براي رعايت اصول انتخاباتي درچهارمحال وبختياري تدوين مي‌شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
استاندار چهارمحال و بختياري از تدوين منشور وفاق، با هدف رعايت اصول انتخاباتي از سوي داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس در اين استان خبرداد.
به گزارش ايرنا، استاندار چهارمحال و بختياري، عصر شنبه، در ديدار با دبيرکل حزب مردم‌سالاري اظهار داشت: به منظور رعايت اصول انتخاباتي و توجه به شايسته‌سالاري، مرامنامه و ميثاق‌نامه‌اي در حال تدوين است.
وي تأکيد کرد: براساس اين مرامنامه، هرگونه توهين به رقيب و تخريب کانديداهاي انتخاباتي ممنوع است. سليماني دشتکي افزود: بيان توانمندي کانديداهاي انتخاباتي و ارائه برنامه‌هاي آنان به مردم، از ديگر اهداف تدوين اين منشور وفاق در چهارمحال و بختياري است.
وي اظهار کرد: استفاده از نظرات کارشناسي و علمي‌تمامي‌گروه‌ها و جريان‌هاي فعال در چهارمحال و بختياري به دور از اعمال نظر شخصي و سليقه سياسي، از مهمترين رمزهاي پيشرفت اين استان در دو سال گذشته به شمار مي‌رود.
دبيرکل حزب مردم‌سالاري نيز در اين نشست گفت: وحدت، صفا و صميميت موجود در بين مردم و مسوولان چهارمحال و بختياري، ستودني است. مصطفي کواکبيان بيان کرد: وضعيت و روند توسعه و عمران در چهارمحال و بختياري، نيز از ديگر ويژگي‌هاي اين استان است.
وي ادامه داد: خدمت در مناطق محروم و کمتر برخوردار و تلاش براي رونق و پيشرفت اين مناطق، باعث سرعت بخشي به توسعه کشور در بخش‌هاي مختلف شده و قطعا پاداش مضاعفي نزد خداوند دارد. وي با اشاره به نقش احزاب يادآور شد: بايد در آينده به سمتي حرکت کنيم که مردم به جاي اشخاص، به احزاب رأي بدهند
کد مطلب: 98