دبيرکل حزب مردم‌سالاري در مراسم افتتاحيه شعبه سيرجان بيان کرد :

5 ويژگي حزب مردم‌سالاري

تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۲۵
Share/Save/Bookmark
 
عصر پنج‌شنبه هفته گذشته با حضور دبيرکل حزب مردم‌سالاري دفتر اين حزب در سيرجان افتتاح گرديد.
دکتر مصطفي کواکبيان پس از افتتاح دفتر حزب مردم‌سالاري گفت: حزب مردم‌سالاري داراي 5 ويژگي مي‌باشد ويژگي اول سعي کرديم با محور قانون و قانون‌گرايي حزب را اداره کنيم و دومين ويژگي‌ما اعتدال است و حزب ما از هر گونه افراط و تفريط دوري کرده است. سومين ويژگي‌ جوان‌گرايي حزب است ويژگي بعدي نوگرايي و تنها بحث ما اصلاح‌طلبي است و آخرين ويژگي را اخلاق دانست که بايد سرلوحه همه فعاليت‌ها قرار دهيم. دکتر کواکبيان به دولت احمدي‌نژاد اشاره کرد و گفت: اگر هيچ ضربه‌اي به کشور نزده باشد ولي اخلاق جامعه را خراب کرده است و ما به بداخلاقي ايشان معتقد هستيم و ذات مردم‌سالاري بايد اخلاق‌مداري باشد.
وي در ادامه گفت: لحظه به لحظه ما بايد خدمت صادقانه باشد و حزب براي رسيدن به قدرت است و اعضا بايد به آن وفاداري داشته باشند.
دبيرکل حزب مردم‌سالاري در ادامه در خصوص اصلاحات گفتند: اصلاحات يعني نظام وجود داشته باشد ولي نياز به تعمير دارد و اين‌ها همه بايد درست شود چون ما در اين راستا هستيم و ما به دنبال براندازي نظام نيستيم و ما به حذف اصولگرايان نيز راضي نيستيم.
کواکبيان به انتخابات مجلس دهم اشاره و گفتند هدف‌گيري ما بالاي 150 نفر است و اگر کمتر باشد فايده‌اي ندارد. وي در پايان افزود: کساني که فکر مي‌کنند اصلاح‌طلبان از بين رفته‌اند تصور باطلي دارند و خودشان را به ندانم کاري زده‌اند و ما هيچ وقت تعطيل نبوده و نخواهيم بود و اساسا اين اسم‌ها از اول انقلاب بوده است و من به جرات قسم مي‌خورم که اکثريت جامعه اصلاح‌طلب هستند و شرايط پيش‌ آمده در انتخابات رياست‌جمهوري يازدهم را اگر اصلاح‌طلبان حمايت نمي‌کردند دکتر حسن روحاني رئيس‌جمهور نمي‌شد و سعي کنيم انتخابات رقابتي در کشور شکل بگيرد پس از افتتاح دفتر، دبيرکل حزب مردم‌سالاري جهت سخنراني در جمع اصلاح‌طلبان شهرستان به سالن‌ هلال‌احمر دعوت شدند.
کد مطلب: 75