دبيرکل حزب مردم‌سالاري در همايش ياران دولت تدبير و اميد در غرب مازندران با اشاره به سخنان رهبري؛

بعيد مي‌دانم ديگر دلواپس هسته‌اي داشته باشيم

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۸
Share/Save/Bookmark
 
همايش ياران دولت تدبير و اميد در غرب مازندران با حضور دبيرکل حزب مردم‌سالاري و ديگر مسوولين در رستوران پارک جنگلي شهرستان نور برگزار شد.
اين همايش در روز شنبه 13 تيرماه با حضور دکتر مصطفي کواکبيان نماينده مجلس هشتم و دبيرکل حزب مردم‌سالاري، علي قمي دبير حزب مردم‌سالاري استان مازندران،‌هادي خنجري فرماندار شهرستان نور، سعيد يزداني معاون فرماندار، افشين اعلا شاعر نام‌آور و عضو علي‌البدل شوراي شهر تهران، مهندس تورج نائيج‌پور رئيس سازمان نظام مهندسي استان مازندران، حق‌الله كثيري معاون فرماندار تنكابن، مهندس رضانائيج نوري بخشدار مرکزي و ديگر مسئولين شهرستاني و استاني برگزار شد.
در ابتداي مراسم افشين اعلا از حضور دکتر کواکبيان تشکر کرد و در ادامه ابياتي چند نيز پيرامون وفاق ملي خواندند.
هادي خنجري فرماندار شهرستان نور نيز ضمن تشکر از دکتر کواکبيان به خاطر پذيرش دعوت از حضور پرشور مردم در اين همايش تشکر و قدرداني کرد.
مهرداد اسماعيلي نيز به عنوان يکي از اعضاي ياران دولت تدبير و اميد شهرستان نور ضمن تشکر از برپايي چنين همايشي گزارش عملکرد مختصري از وضعيت اين تشکيلات در شهرستان نور داد.
دبير کل حزب مردم‌سالاري ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات در اين ماه مبارک‌ با بيان روايتي مبني بر اينکه اول ماه رمضان رحمت است و وسط آن مغفرت و آخر آن اجابت و جدايي از آتش به عظمت شب‌هاي قدر اشاره کرد و خواستار دعا براي رزمندگان عرصه ديپلماسي شد و گفت: ‌همه ما بايد پشتيبان تيم مذاکره کننده هسته‌اي باشيم و اميدواريم که توافق نهايي در چند روز آينده امضا شود.
دکتر مصطفي کواکبيان در ادامه گفت: البته ما نمي‌گوييم تمام مشکلات با امضاي توافق حل مي‌شود اما مشکلات فراواني که در 8سال دولت قبل بوجود آمد بايد حل شود و توافق هسته‌اي مي‌تواند مقداري از اين مشکلات را از پيش روي ملت بزرگ ايران بردارد.
در ادامه ايشان خاطره‌اي از دوران نمايندگي خود در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد و گفت: ما بارها در جلسات مي‌گفتيم مديريت کشور در خطر است و تورم و رکود بيشتر مي‌شود اما اين آقايان اعتقاد داشتند که ما بايد مديريت جهاني کنيم و جهان را اداره کنيم غافل از اينکه در مملکت خودمان به خاطر مشکلات اقتصادي ناهنجاري‌هاي فراواني از زنان کارتن‌خواب گرفته تا کودکان کار تا دختران فراري تا کاهش سن اعتياد تا افزايش طلاق و امثال اين را داريم.
دکتر کواکبيان با تفسير دقيق مفهوم نرمش قهرمانانه، بهترين راه مذاکره را مذاکره برد- برد دانست و گفت: خوشبختانه مشکلات في‌مابين در حال حل شدن است. مساله نظارت‌ها با سفر آمانو قرار است تا پايان امسال با زمانبندي مشخص رفع شود و حتي مشکلات باقيمانده از قبل يعني PMD نيز برطرف گردد و شکي نيست آنکس را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است. بحث تحريم‌ها هم قرار است با فرمول‌هاي مشخصي حل شود البته يک قطعنامه جديد از سوي شوراي امنيت براي محو آثار قطعنامه‌هاي قبلي خواهيم داشت.
دبيرکل حزب مردم‌سالاري با اشاره به سخنان اخير مقام معظم رهبري در جمع کارگزاران نظام گفت: بعيد مي‌دانم ديگر دلواپس هسته‌اي داشته باشيم.
مديرمسوول روزنامه «مردم‌سالاري» با اشاره به ميزان حضور وزراي خارجه 6 کشور قدرتمند جهان در وين براي مذاکره هسته‌اي با ايران گفت: انشاءالله نتيجه و دستاورد مثبتي خواهيم گرفت و به جاي اينکه دلواپسان يا از وادادگي سخن گفته و يا با طعنه زدن بخواهند موضع بگيرند بهتر است در سال همدلي و همزباني همگي با اجماع ملي حرکت کنيم.
کد مطلب: 68