کواکبیان در تذکر آیین‌نامه‌ای:

صداوسیما در آستانه انتخابات از مرز عدالت خارج شده بود

16 خرداد 1396 ساعت 15:05

نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است صدا و سیما در روزهای پایانی مانده به برگزاری انتخابات از مرز عدالت خارج شده بود.


نماینده مردم تهران در مجلس معتقد است صدا و سیما در روزهای پایانی مانده به برگزاری انتخابات از مرز عدالت خارج شده بود.

به گزارش خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، 16 خرداد) مجلس شورای اسلامی با استناد به بند 8 و 11 ماده 24 آئین نامه داخلی مجلس تذکر داد و گفت: هیات رئیسه حق دعوت از وزرا و مسئولان برای ارائه گزارش را دارد اما بهتر است حق سوال از این وزرا و مسئولان را هم برای نمایندگان قائل شوند. در مورد گزارش وزیرکشور و قاضی زاده نیز این موارد صدق می کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: صدا و سیما متاسفانه در روزهای پایانی مانده به برگزاری انتخابات از مرز عدالت خارج شده بود و جا داشت که تذکری در این زمینه داده می شد. در مورد فضاهای مجازی نیز مواردی مطرح است اما در این زمینه اختیاری نداریم در واقع در گزارش آقای قاضی زاده این نکته مورد توجه نبود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در هشت ماه گذشته نیز 3 مرتبه به آقای امیر عبداللهیان متذکر شدیم که ما هم اتحادیه بین المجالس رفتیم، رفتن سبب شده امیرآبادی ما را به عنوان غیر منظم ها حساب کند در حالی که تاکنون 1 ثانیه هم تاخیر نداشته ام و در هر حال از هیات رئیسه درخواست دارم اجازه ارائه گزارش این هیات بین المجالس را به ما دهند.


کد مطلب: 379

آدرس مطلب: http://www.hosnanews.ir/fa/doc/news/379/صداوسیما-آستانه-انتخابات-مرز-عدالت-خارج-شده

حسنا
  http://www.hosnanews.ir