در پيام تسليت حزب مردم‌سالاري به مناسبت شهادت جمعي از آتش‌نشانان تاکيد شد

مسوولان ذي‌ربط در حادثه پلاسکو هم پاسخگو باشند و هم از وقوع حوادث مشابه پيشگيري نمايند

2 بهمن 1395 ساعت 23:46

حزب مردم‌سالاري در پي وقوع حادثه پلاسکو با صدور اطلاعيه‌اي شهادت جمعي از آتش‌نشانان را تسليت گفت


حزب مردم‌سالاري در پي وقوع حادثه پلاسکو با صدور اطلاعيه‌اي شهادت جمعي از آتش‌نشانان را تسليت گفت و از مسوولان ذي‌ربط درخواست کرد ضمن پاسخگويي به افکار عمومي و آسيب‌شناسي نسبت به علت وقوع حادثه مذکور با ايجاد تمهيداتي از وقوع حوادث مشابه پيشگيري نمايند.

متن اطلاعيه به شرح زير مي‌باشد:

در آخرين روز دي ماه سال‌جاري، خبر تاسف‌برانگيز آتش‌سوزي و فرو ريختن ساختمان پلاسکو بار ديگر، ملت سرافراز ايران و به ويژه مردم شريف تهران را در بهت و حيرت فرو برد.
حزب مردم‌سالاري ضمن عرض تسليت شهادت جمعي از آتش‌نشانان فداکار و خدوم که با قهرماني تحسين برانگيز خويش مظلومانه در اين حادثه جان باختند و با آرزوي سلامت مصدومان حادثه از مسوولان ذي‌ربط درخواست مي‌کند:
اولا: هر چه سريع‌تر پس از خاتمه آواربرداري و اتمام عمليات نسبت به آسيب‌شناسي و بررسي علت وقوع حادثه به افکار عمومي پاسخگو باشند.
ثانيا: نسبت به مصدومان حادثه و خانواده‌هاي معزز عزيزان جان‌باخته آتش‌نشان رسيدگي لازم صورت گرفته و به ويژه براي مالباختگاني که از پوشش بيمه‌اي برخوردار نبودند عنايت ويژه مبذول گردد.
ثالثا: با ايجاد تمهيدات لازم و ارائه برنامه‌هاي فوري نسبت به وقوع اين گونه حوادث از هر گونه بي‌تفاوتي پرهيز نموده و با اقدامات پيشگيرانه خود ميزان کارآمدي و جلب اعتماد عمومي را ارتقا بخشند.

کميته اطلاع‌رساني حزب مردم‌سالاري


کد مطلب: 313

آدرس مطلب: http://www.hosnanews.ir/fa/doc/news/313/مسوولان-ذي-ربط-حادثه-پلاسکو-هم-پاسخگو-باشند-وقوع-حوادث-مشابه-پيشگيري-نمايند

حسنا
  http://www.hosnanews.ir