کواکبیان در اخطار قانون اساسی عنوان کرد :

شورای‌عالی امنیت ملی حق دارد با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند

تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۳۳
Share/Save/Bookmark
 
نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر اینکه گروه‌های حزب‌الله و مقاومت فلسطین برای رهایی سرزمین‌های اشغالی مقاومت می‌کنند، گفت: حق شورای‌عالی امنیت ملی است که با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند.
شورای‌عالی امنیت ملی حق دارد با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند
مصطفی کواکبیان در نشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی، در تذکر آیین‌نامه‌ای به مواد 23 و 24 گفت: نسبت به نحوه اداره مجلس تذکر دارم و باید به این موضوع رسیدگی شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با توجه به اصل 176 ادامه داد: بنده اصلا وارد بحث محتوایی نمیشوم. من معتقدم عزیزانی که ادعا دارند التزام به منویات مجلس دارند، رعایت تذکرات قبل از جلسه علنی را نکردند.
او ادامه داد: قرار نبود ما وارد بحث‌هایی شویم که ممکن است مورد سوءاستفاده کشورهای خارجی قرار گیرد. بنده به عنوان عضو کمیسیون امنیت ملی، به عنوان نماینده ‌مجلس در دبیرخانه دائمی حمایت از انقلاب فلسطین، به عنوان رئیس بین‌المجالس و به عنوان کسی که دانش‌آموخته بین‌الملل هستم، بحثم این است که دوستان از فلسطین، مقاومت حزب‌الله و امثال این‌ها اسم بردند در حالی که اساسا اینها جزو گروه‌های تروریستی نیستند و صرفا برای رهایی از سرزمینهای اشغالی مقاومت می‌کنند. کواکبیان به کمک عربستان به حماس اشاره کرد و ادامه داد: حتی کشوری مثل عربستان تحت عنوان موسسه خیریه به حماس کمک می‌کند. و اما دوستانی که دغدغه دارند حق دارند طرحی برای تصویب مجلس ارائه دهند در غیر این صورت شورای‌عالی امنیت ملی با توجه به مسائل جهانی تدابیر لازم را اتخاذ کند.
کد مطلب: 248