دبیرکل حزب مردم سالاری در شورای اجرایی استان مازندران تاکید کرد:

انتخابات ارديبهشت سال ۹۶ را با محوريت احزاب اصلاح طلب طراحي خواهيم کرد

18 مرداد 1395 ساعت 18:45

جلسه شورای اجرایی حزب مردم سالاری استان مازندران با حضور دبیر کل حزب، دکتر کواکبیان به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.


جلسه شورای اجرایی حزب مردم سالاری استان مازندران با حضور دبیر کل حزب، دکتر کواکبیان به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری فریادگر، در این جلسه دکتر شربتیان دبیر حزب استان مازندران، جلسه را با گزارشی در حوزه فعالیت های استانی آغاز کرد و در ادامه دبیران شهرستان های رامسر و ساری، آقایان قاسمی و رمضانی به ارائه گزارشها و دیدگاههای خود در حوزه های فعالیت پرداختند.

آقای سپهر دبیر شهرستان تنکابن و کیا دبیر شهرستان های نوشهر و چالوس با تحلیل وضع کنونی اقتصادی به کیفیت فعالیت های سیاسی اقتصادی احزاب پرداخت.
در ادامه آقایان عسگری و عاشقیان دبیر و قائم مقام حزب مردم سالاری در شهرستان آمل با ارائه گزارشی تحلیلی فضای انتخابات اخیر مجلس را مثبت ارزیابی کردند. آقایان ساداتی و آریا منش دبیران ساری و بابلسر نیز با تاکید بر انتخابات پیش رو، ارائه راهکارهای لازم برای حضور پر شور در انتخابات آینده را نقطه عطفی برای ادامه راه دانستند.

در خاتمه ارائه گزارشهای دبیران، آقای فضلی قائم مقام و دبیر شهرستان بابل با جمع بندی صحبت های سایر اعضا بر حضور جدی در انتخابات شورای شهر تاکید داشت.

دکتر کواکبیان دبیر کل حزب مردم سالاری ، با مثبت ارزیابی کردن فضای سیاسی استان، با تاکید بر حضور پر رنگ احزاب در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و ادامه این راه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، شناسایی افراد صالح و تشکیلاتی را برای حضور در انتخابات یک امر مهم قلمداد کردند. وی با بر شماری ۱۲ شاخصه برای نیروهای تشکیلاتی خواستار آن شدند تا دبیران شهرستانی با این تفکر در شناسایی و حمایت از افراد ،حساسیت های لازم را انجام دهند. در پایان جلسه دبیران شهرستانی احکام جدید خود را از دست دبیر کل دریافت کردند.


کد مطلب: 225

آدرس مطلب: http://www.hosnanews.ir/fa/doc/news/225/انتخابات-ارديبهشت-سال-۹۶-محوريت-احزاب-اصلاح-طلب-طراحي-خواهيم

حسنا
  http://www.hosnanews.ir