دکتر داريوش قنبري عضو شوراي مرکزي حزب مردم‌سالاري :

عملکرد دولت براي مردم واضح و مشخص است

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۷
Share/Save/Bookmark
 
داريوش قنبري گفت: فضاي مثبتي که دولت در سياست خارجي با عملکرد عالمانه و عقلاني ايجاد کرده باعث شده که فضاي مثبتي در مجموع ايجاد شود و مثبت شدن تراز تجاري ايران دستاورد اين حرکت است.
داريوش قنبري درباره اينکه تراز تجاري کشور بعد از گذشت 37 سال رويکردي مثبت داشته است گفت: فضاي مثبتي که دولت در سياست خارجي با عملکرد عالمانه و عقلاني ايجاد کرده در کل باعث شده که فضاي مثبتي در مجموع ايجاد شود که مثبت شدن تراز تجاري ايران دستاورد اين حرکت است.
قنبري افزود: مثبت شدن تراز تجاري ايران نشان دهنده اراده دولت براي تقويت صادرات و کاهش واردات دارد و با اين اتفاق اميدواريم شاهد عملياتي شدن اقتصاد مقاومتي در کشور و تکيه بيشتر به توان داخلي و ادامه‌دار شدن اين روند باشيم.
وي ادامه داد: تخريب‌هاي زياد گذشته باعث شد فضاي نا اميد کننده اي در جامعه حاکم شود و مردم نسبت به بهبود اقتصاد ديد مثبتي نداشته باشند.
وي تاکيد کرد: دولت نياز به زمان بيشتري دارد تا بتواند تخريب‌هاي گذشته را بهبود ببخشد و در مجموع ما مي‌بينيم امسال براي نخستين بار در طي 37 سال گذشته تراز تجاري ايران مثبت بوده که اتفاق بسيار خوب و قابل توجه امسال است.
وي با بيان اينکه رشد اقتصادي در سال گذشته مثبت بوده است گفت: رشد اقتصادي براي سال گذشته از سوي کارشناسان اعلام شد که خودش يک گام رو به جلو براي دولت و ملت است.
وي يادآور شد: در دولت قبل رشد اقتصادي منفي داشتيم که اين نشان مي‌دهد ‌چه تحولي به لحاظ اقتصادي در کشور ايجاد شده است.
وي در خاتمه عنوان کرد:‌ عملکرد دولت طوري نيست که بتوانند با تخريب آن به اهداف خودشان برسند، عملکرد دولت براي مردم واضح و مشخص است و اينها با اين اقداماتشان ره به جايي نخواهند برد و بيشتر از گذشته خود را منزوي خواهند کرد.
کد مطلب: 163