خواسته عشاير بخش ارم بوشهر از منتخبان مجلس دهم

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۴
Share/Save/Bookmark
 
عشاير بخش ارم استان بوشهر در جريان بازديد سه منتخب مردم در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي خواستار تشکيل فراکسيون عشاير در اين دوره مجلس شدند.
به گزارش تنگستان نما، به نقل از ايرنا؛ آنان در جريان بازديد روز سه‌شنبه مصطفي کواکبيان يکي از منتخبان مردم تهران، حجت‌الاسلام عبدالحميد خدري منتخب بوشهر، گناوه و ديلم و محمد باقر سعادت منتخب مردم دشتستان از مناطق گردشگري بخش ارم اين شهرستان اين خواسته را مطرح کردند. دراين بازديد منتخب مردم تهران در دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و دبيرکل حزب مردم‌سالاري به عشاير بخش ارم دشتستان قول داد، براي تشکيل فراکسيون عشايري در مجلس دهم تلاش کند.
دبيرکل حزب مردم‌سالاري در اين سفر با خانواده شهيد يحيايي يکي از شهداي هشت سال دفاع مقدس ديدار و با حضور در گلزار شهداي شهر تنگ ارم به مقام شامخ شهدا اداي احترام کرد.
شهيد يحيايي که در سال 62 به شهادت رسيده بود پس از 9سال در سال 71 در پي خواب پدرش تصميم به بازسازي قبر مطهر شهيد گرفتند و در جريان بازسازي مزار اين شهيد با خون تازه و با جسد سالم مواجه شدند.
همچنين اين منتخبان مردم در مجلس دهم در اين سفر از آثار تاريخي ملي کوشک اردشير و گور دختر و مناظر چشم‌نواز بکر و طبيعي روستاي چهوک و آبشار رودفارياب بخش ارم ديدن کردند.
بخش ارم از توابع شهرستان دشتستان در فاصله 150 کيلومتري شرق بوشهر واقع است و از مناطق مهم تاريخي و گردشگري طبيعي کشور است.
کد مطلب: 162