دکتر مصطفي کواکبيان در مراسم تقدير از فعالان ستاد انتخاباتي حزب مردم‌سالاري سراسر کشور

اميدوارم تمامي اعضاي فراکسيون اصلاح‌طلبان مجلس دهم وکيل‌المله واقعي باشند

تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۳۶
Share/Save/Bookmark
 
حزب مردمسالاري مراسمي جهت تقدير و تشکر از مردم تهران همراه حضور باشکوه در انتخابات 7 اسفند ماه برگزار کرد.
در اين مراسم مصطفي کواکبيان دبير کل ‌حزب مردم‌سالاري، انوشيروان محسني‌بندپي رئيس سازمان بهزيستي و دو تن از منتخبين مجلس شوراي اسلامي سرکارخانم فريده اولادقباد و آقاي محمدعلي وکيلي به همراه اعضاي شوراي مرکزي حزب مردم‌سالاري حضور داشتند. دبير کل حزب مردم‌سالاري با بيان اينکه ما اين نشست را تشکيل داديم براي تقدير و تشکر از کساني که در زمان تبليغات انتخاباتي تلاش و حمايت کردند، خاطر‌نشان کرد:خدا را شاکر هستيم که توانستيم خانه‌تکاني در اسفندماه که‌ ماه خانه‌تکاني است را در مجلس انجام بدهيم و خوشبختانه در سراسر کشور و بويژه درون پايتخت يعني تهران به وقوع پيوست. به لطف الهي تحول جدي در عرصه سياست کشور تحقق يافت.
مصطفي کواکبيان در نشست تقدير و تشکر از مردم تهران به ميمنت برگزاري انتخابات 7 اسفند که به همت حزب مردم‌سالاري در تالار سناتور برگزار شد گفت:من از تمام افرادي که در کميته‌هاي مختلف 20 گانه ستاد مرکزي حزب مردم‌سالاري حضور و تلاش داشتند، تشکر مي‌کنم و همچنين از مسئولان ستادها در مناطق 22 گانه و کساني که در شهرستان‌هاي ري، شميرانات، اسلامشهر و پرديس زحمات بي‌شماري کشيدند متشکرم. دبيرکل حزب مردم‌سالاري گفت: بارها بيان کرده‌ام که ما فاضل خداداد و بابک زنجاني و ‌ امير منصور آريا و غيره را نداشته‌ايم لذا پس از توکل به خداوند سبحان به شما عزيزان دلگرم بوديم بنابراين و در حد توانمان براي حضور حد‌اکثري مردم در انتخابات تلاش کرديم و جلسه‌اي هم در شوراي مرکزي حزب مردم‌سالاري تشکيل داديم که در مورد مرحله دوم انتخابات مجلس برنامه‌ريزي شد و اميدواريم که افرادي که نزديک به تفکر اصلاحات هستند در شهرهاي ديگر نيز راي بياورند.
منتخب مردم تهران در مجلس دهم با بيان اينکه اسم فراکسيون ما در مجلس، فراکسيون اصلاحات يا اصلاح‌طلبان است گفت: مسلما فراکسيون ما با فراکسيون اصولگرايان تفاوت داشته و سازگاري ندارد هرچند بناي تعامل و همکاري داريم لذا ما به همراه تمام منتخبين و دوستاني که به مجلس راه يافتند اين فراکسيون را تشکيل مي‌دهيم خدا را شکر مي‌کنيم که ليست اصلاح‌طلبان پيروز شد و راي آورد، و مردم تهران نشان دادند که اگر بخواهند، احزاب مي‌توانند در اقدامات انتخاباتي و تحولات سياسي نقشي اساسي ايفا کنند. البته تاکيد مي‌کنم تمامي اعضاي فراکسيون اصلاح‌طلبان مجلس دهم وکيل‌‌المله خواهند بود.
وي با بيان اينکه ما به تمام تعهداتي که با شما بستيم وفادار هستيم گفت: قول مي‌دهيم که در مجلس دهم وفادار بمانيم و مردم با نمايندگان تعهد دائمي‌ نبستند و اگر ببينند نماينده‌اي به محض ورود خود به مجلس، تعهدات خود را فراموش کرده و راه ديگري را در پيش گرفته، آن فرد را شناسايي مي‌کنند.ما آمده‌ايم که به مردم خدمت کنيم و نگاه ما به دولت و مجلس، امانتدارانه است. ما نمايندگان مجلس بايد امانتدار مردم باشيم، اگر من هم‌اکنون به دليل اينکه به مجلس راه پيدا کرده‌ام، خوشحالم ولي اگر نتوانم از عهده مسئوليت کارهايي که به من محول شده است برآيم، شرمنده مردم خواهم شد.در ابتدا از مردم مي‌خواهم که براي ما دعا کنند تا بتوانيم به درستي از عهده وظايف‌مان بر بياييم و در درجه دوم از مردم خواستاريم که در طول مدتي که در مجلس هستيم به ما يادآوري کنند و خواسته‌هاي خود را مطرح کنند تا اگر ما لحظه‌اي از درخواست‌ها و انتظارات مردم غافل شديم، با يادآوري آنها تمام خواسته‌ها را به ياد بياوريم و بدون هيچ معطلي خواسته‌هاي مردم مثلا در مورد مسکن و ازدواج و اشتغال جوانان، رفع مشکلات اجتماعي بويژه بيکاري و اعتياد، اخلاق مدار شدن جامعه و حل مشکلات خانواده و مشکلات طلاق، مهار تورم و نقدينگي، رشد سرمايه‌گذاري، حل معضلات فرهنگي، حل مشکلات معيشتي مردم و اقشار مختلف بويژه طبقات ضعيف جامعه و کارگران و قشر زحمتکش فرهنگيان و امثال اين وعده‌ها را هيچگاه فراموش نکنيم و يا در مورد حقوق شهروندي و جامعه مدني، روزنامه‌ها و غيره را به ياد بياوريم. در مجلس سعي خواهيم کرد که ارتباط مردمي ‌را حفظ کنيم و لذا در پهنه‌هاي شمال و جنوب و مرکزي و غرب و شرق تهران و همچنين شهرستان‌ها دفاتري را به کمک مردم ايجاد خواهيم کرد. شايان ذکر است در ابتداي مراسم مهندس آرش حبيبي رئيس ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاري به ايراد سخنراني پرداخت. رئيس ستاد انتخابات حزب مردم سالاري در اين مراسم گفت:اين پيروزي حضور حداکثري مردم را به منتخبين ملت و به ويژه به مردم هوشيار و هميشه در صحنه ايران اسلامي‌تبريک عرض مي‌نمايم. حبيبي در ادامه گفت: مردم آمدند چون تغيير را مي‌خواستند، چون از شرايط موجود رضايت نداشتند.مردم آمدند تا مجلس نهم راخانه‌تکاني کنند.مردم آمدند تا بار ديگر اعتماد خود را به اصلاح‌طلبان به نمايش بگذارند.و بگويند اگرچه شرايط براي حضور نيروهاي رده اول جريان اصلاح‌طلبي فراهم نيست اما با همين ظرفيت موجود هم عقب‌نشيني نمي‌کنيم.مردم آمدند تا بگويند نسبت به اصلاح‌ شرايط اقتصادي و رفع موانع اشتغال باز هم روزنه اميدي هست.مردم آمدند تا بگويند با تبعيض، بي‌عدالتي و فساد اقتصادي مخالفيم.مردم آمدند تا نشان دهند تنها راه تغيير از مسير صندوق راي مي‌گذرد و بگويند براي اصلاح شرايط موجود به بيگانگان چشم ندوخته‌اند و به ظرفيت‌هاي موجود کشور و نظام جمهوري مجلس شوراي اسلامي‌در زير سايه مقام معظم رهبري ايمان دارند.
رئيس ستاد انتخابات حزب مردم سالاري در ادامه گفت:مردم ما در انتخابات با راي خود پيام‌هاي زيادي دادند که بايد حاکميت پيام را تحليل کند و به خواست و مطالبات مردم توجه جدي نمايد مسووليت منتخبين مردم، به خصوص کانديداي اصلاح‌طلب با اين راي به مراتب سنگين‌تر است بايد زمينه‌هاي مبارزه و با فساد اقتصادي و اشتغال، ازدواج جوانان را فراهم آورند. عضو شوراي مرکزي حزب مردم‌سالاري خاطر‌نشان کرد: بايد شرايط اقتصادي از اولويت‌هاي نمايندگان منتخب باشد جريان پيروز بايد منافع ملي را بر منافع حزبي ترجيح دهد و مطالبات مردم را پيگيري نمايد.
حبيبي با بيان اينکه جريانات سياسي نبايد از منتخبين خود سهم‌خواهي نمايند گفت:به منتخبين فرصت دهند در نهايت سلامت پيگير حقوق حقه ملت شريف ايران باشند تا در پايان چهار سال نمايندگي شرمنده مردم نباشند.
راه نجات کشور همدلي و همزباني است با حذف جريان‌هاي سياسي کشور دشمني‌ها زياد مي‌شود بايد با وحدت و همدلي راه پيشرفت کشور را فراهم نمايند.
رئيس ستاد انتخابات حزب مردم سالاري در پايان از اعضاي محترم ستاد انتخابات حزب مردم‌سالاري که در اين مدت تلاش‌هاي چشمگيري داشتند صميمانه سپاسگزاري کرد و پيروزي در انتخابات را بر آنها تبريک گفت.
کد مطلب: 159