اردشير محمدي درافتتاحيه دفتر حزب در شهرستان باشت:

حزب مردم‌سالاري تشکيلاتي عملگرا‌ و مدافع منافع ملي است

تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۵
Share/Save/Bookmark
 
همزمان با آغاز سي و هفتمين سال پيروزي انقلاب اسلامي‌،دومين دفتر حزب مردم‌سالاري در استان کهگيلويه و بويراحمد در شهرستان باشت،با حضور دبير استان اين حزب و دبيران شهرستاني و اعضاي شوراي اجرايي اين حزب افتتاح شد.
در ابتداي اين مراسم پس از قرائت آياتي از کلام‌الله مجيد،پيام دبيرکل اين حزب جناب دکتر کواکبيان توسط مهندس گرجي پور قرائت شد .

در متن پيام دبير کل حزب‌مردم سالاري آمده است:
عزيزان عضو حزب مردم‌سالاري شهرستان باشت و دبير محترم تشکيلات جناب آقاي مهندس محمدي
با سلام و تبريک دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامي
افتتاح دفتر حزب در شهرستان شهيد پرور باشت همزمان با سي و هفتمين سالروز انقلاب شکوهمند اسلامي ايران فرصت مغتنمي است که نهادها و تشکل‌هاي برآمده از متن توده‌هاي مردم مورد توجه بيشتر مردم شريف باشت و تمامي شهرهاي استان کهگيلويه و بويراحمد قرار گيرد. بي‌شک انتخابات پيش رو در هفتم اسفند توجه همگان بويژه مسوولان نظام را به ضرورت تحزب و برگزاري انتخابات حزبي جلب خواهد کرد. بي‌شک کشور ايران عزيز راهي جز تقويت احزاب براي شکل‌گيري رقابت عادلانه جهت برگزاري هرگونه انتخابات نخواهد داشت. حزب مردم‌سالاري اين افتخار را دارد که به عنوان تنها حزب اصلاح‌طلبي که در تمامي استان‌ها شوراي اجرايي دارد و در بيش از 230 شهرستان دفتر افتتاح کرده است در خدمت تقويت تحزب بوده است و اجتماع ما نه صرفا براي انتخابات بلکه براي همين هدف مذکور است.سپس مسئول کميته آموزش حزب در شهرستان باشت‌، پيام مهندس آرش حبيبي رييس ستاد انتخابات حزب در کشور و عضو شوراي مرکزي و دفتر سياسي حزب را قرائت نمود. متن پيام مهندس حبيبي بدين شرح قرائت گرديد:

همشهريان عضو محترم
حزب مردم‌سالاري شهرستان باشت
با تقديم سلام و عرض تبريک يوم‌الله 22 بهمن
بسيار مسرورم که در اين روز فرخنده شاهد افتتاح دفتر حزب مردم‌سالاري باشت هستم خدا را شاکرم جوانان ديارم به آن بلوغ سياسي رسيده‌اند که فارغ از تعلقات و تعصبات قومي و قبيله‌اي راه تحقق دموکراسي و توسعه پايدار را در تشکيل حزب و فعاليت‌هاي حزبي برگزيده‌اند و مهمتر از آن در گستره فعاليت‌هاي سياسي، حزب مردم‌سالاري(حزب پيشتاز و پيشگام جريان اصلاح‌طلبي) را برگزيده‌ايد.
يقينا بزودي شاهد رشد و شکوفايي ديارمان در سايه خرد جمعي و اعتماد به جوانان فکور، فهيم و انديشمند خواهيم بود. اميدوارم اين بلوغ و شکوفايي شما در انتخابات مهم 7 اسفند با انتخاب کانديداهاي اصلاح‌طلب به شکل‌گيري مجلس پاک و در راس امور کمک نمايد. در پايان بر خود وظيفه مي‌دانم از تلاش چشمگير و بي‌رياي برادر بزرگوارم جناب آقاي مهندس اردشير محمدي و شوراي محترم اجرايي استان و جناب آقاي گرجي‌پور دبير محترم باشت که در جذب نيروهاي متعهد، دلسوز و تشکيلاتي دفاتر شهرستاني تلاش مي‌نمايند سپاسگذاري نمايم.
سربلندي، عزت و تندرستي همه عزيزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.

بعد از قرائت اين دو پيام ،اردشيرمحمدي دبير استاني حزب مردم‌سالاري ضمن تشکر از دبير کل حزب مردم‌سالاري آقاي دکتر کواکبيان و مهندس آرش حبيبي عضو شوراي مرکزي حزب بابت ارسال پيام‌، آن را نشان دهنده توجه و تاکيد حزب به تمامي‌رده‌هاي استاني و شهرستاني حزب مردم‌سالاري دانست. محمدي سپس به بيان خط‌مشي اين حزب در کشور و استان اشاره کرد و حزب مردم‌سالاري را تشکيلاتي عملگرا‌، جوانگرا و مدافع منافع ملي دانست و در پايان از شورا و دبير اجرايي حزب مردم‌سالاري در شهرستان باشت هم تشکر و قدرداني کرد.
 
کد مطلب: 137