دبير کل حزب مردم سالاري در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن :

مجلس دهم بايد برنامه ‌ريزي جدي براي جوانان داشته باشد

تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۷
Share/Save/Bookmark
 
مصطفي کواکبيان، جوانگرايي امروز نظام را نسبي عنوان کرد و راه رسيدن به نقطه مطلوب را طولاني دانست.
اين نماينده مجلس هشتم شوراي اسلامي‌ در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در تهران در گفت و گو با جي پلاس، پيوند امروز امام و انقلاب با جوانان را نسبي دانست و گفت: به اعتقاد بنده اکنون که 38 سال از عمر انقلاب اسلامي‌مي‌گذرد، توانسته‌ايم به موفقيتي نسبي در اين زمينه دستيابي پيدا کنيم و براي رسيدن به موفقيت مطلق، راه زيادي در پيش داريم که تلاش بيشتر را مي‌طلبد و اين مرحله با حرف و سخن اتفاق نمي‌افتد بلکه بايد به طور عملي به اثبات برسد.
وي پرهيز از شعارگرايي در بحث جوان‌ها را مد نظر قرار داد و افزود: بايد در مجلسي که پيش رو داريم، جوانان را بيشتر در نظر داشته باشيم و برنامه ريزي مناسبي براي آنها انجام دهيم. اين نماينده مجلس شوراي اسلامي‌موفقيت دولت يازدهم را نيز در بحث جوان گرايي موفقيت آميز ندانست و اظهار اميدواري کرد که با تلاش بيشتر بتوان مشکلات جوانان را حل و فصل کرد.
کواکبيان مهم ترين رويداد سال 94 پس از به نتيجه رسيدن برجام را روز سرنوشت‌ساز هفتم اسفند ماه عنوان کرد و گفت: انتخابات پيش رو بسيار مهم است و مشارکت حداکثري مردم را مي‌طلبد.همچنين دبيرکل حزب مردم‌سالاري گفت: محمد‌رضا عارف رييس شوراي عالي سياست گذاري اصلاح‌طلبان را به احتمال زياد شنبه آينده به عنوان سرليست اصلاح‌طلبان معرفي مي‌کنيم. به گزارش ايرنا، مصطفي کواکبيان در حاشيه مراسم راهپيمايي 22 بهمن در جمع خبرنگاران افزود: ليست اصلاح‌طلبان شنبه منتشر مي‌شود و مطابق آن سرليست را معرفي مي‌کنيم.وي در ادامه به حضور پرشور مردم در راهپيمايي اشاره و خاطرنشان کرد: مراسم امسال پرشورتر از سال قبل است و مردم به ميدان آمده‌اند تا بگويند ملت ايران زنده و مقتدر است و در برابر قدرت‌هاي بزرگي که بخواهند کشور ما را تهديد کنند، مي‌ايستند.

دبير کل حزب مردم‌سالاري تاکيد کرد: حضور مردم مقدمه‌اي براي مشارکت در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري است. وي افزود: همچنين مردم با حضور پرشور خود ثابت کردند اگر جمهوري اسلامي ‌ايران توانسته است با 6 کشور بزرگ دنيا (1+5) مذاکره کند به پشتوانه مشارکت حداکثري مردم است. اين فعال سياسي افزود: جمهوري اسلامي ‌ايران حضور در انتخابات، تماميت ارضي، وحدت ملي و حفظ آبروي ملت را مديون مردم است. کواکبيان تصريح کرد: مردم آمده‌اند، بگويند براي مشارکت در انتخابات هرچه استوارتر آماده‌ايم و در انتخابات شرکت خواهيم کرد.
 
کد مطلب: 134