اطلاعيه حزب مردم‌سالاري در پي شهادت رهبر شيعيان عربستان:

خداوند انتقام خون شيخ نمر را از آل‌سعود خواهد گرفت

تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۰۴
Share/Save/Bookmark
 
حزب مردمسالاري با صدور اطلاعيهاي با محکوميت شديد جنايت آلسعود گستاخ در به شهادت رساندن شيخ نمر و 46 نفر از انقلابيون خواستار واکنش جدي سازمان همکاريهاي اسلامي و مسلمانان جهان شد
در اين اطلاعيه آمده است: هنوز چند ماهي از فاجعه منا نگذشته بود که بار ديگر آل‌سعود جنايتکار پس از شکست‌هاي خفت‌بار در يمن و عراق و سوريه و بحرين و کسري بودجه ناشي از کاهش قيمت نفت خواست با به شهادت رساندن شيخ نمر قدرت پوشالي خود را به رخ بکشد؛ غافل از آن که دست انتقام الهي به زودي طومار خاندان رو به زوال و از هم گسيخته شاهزادگان گستاخ و وقيح را در هم خواهد پيچيد.
اين اطلاعيه مي‌افزايد: حزب مردم‌سالاري ضمن تاکيد بر بي‌کفايتي و بي‌لياقتي آل‌سعود براي اداره حرمين شريفين و با محکوميت شديد اين جنايت گستاخانه بر اين باور است که اهداف پشت پرده شهادت شيخ نمر دامن زدن به اختلاف شعيه و سني است.
«سازمان همکاري‌هاي اسلامي با نشست فوق‌العاده بايد موضوع را بررسي نموده و کينه‌توزي وهابيون را نسبت به شيعيان مظلوم مورد ارزيابي قرار دهد و با اعلام اتحاد ملت‌هاي مسلمان توطئه اختلاف‌افکني را خنثي نمايند. دستگاه ديپلماسي ايران بايد از مجامع حقوق بشري مطالبه جدي رسيدگي به جنايات آل‌سعود را داشته و براي جلوگيري از چنين جناياتي در آينده اقدامات مطلوب داشته باشد».
اين اطلاعيه تاکيد کرده است: علماي جهان اسلام و روشنفکران کشورهاي اسلامي بايد با واکنش جدي و به موقع و با به صحنه کشاندن ملت‌هاي مسلمان رژيم خودسر آل‌سعود را بر سر جاي خود بنشانند و ثابت نمايند که وابستگي حاکمان اين رژيم به قدرت‌هاي خارجي نمي‌تواند آينده پايداري براي اين نظام سياسي باشد. بدون شک خداوند قهار انتقام خون امثال نمر را از آل‌سعود گستاخ جنايتکار خواهد گرفت و ظلم ظالمان مستبد و مستکبر را بي‌پاسخ نخواهد گذشت.
 
کد مطلب: 127