دبيرکل حزب مردم‌سالاري پس از ثبت‌نام براي انتخابات مجلس دهم:

حداکثر تلاش را براي يک ليست واحد سراسري اصلاح‌طلبان خواهيم داشت

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۳۲
Share/Save/Bookmark
 
دبير کل حزب مردم‌سالاري پس از نام‌نويسي به عنوان کانديداي مردم تهران، ري و شميرانات گفت: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات پيام مثبت و روشني به قدرت‌هاي بزرگ خواهند داد و مي‌تواند اقتدار ايران را در منطقه دامن بزند.
به گزارش ايلنا، مصطفي کواکبيان در جمع خبرنگاران به تشريح ويژگي اساسي و مهم انتخابات اين دور پرداخت و اظهار داشت: حق‌الناس بودن به عنوان يکي از موضوعات مهم راهبردي و استراتژيک است که بايد از سوي تمام دستگاه‌هاي نظارتي، تبليغاتي و اجرايي که به فعاليت مشغول‌اند مهم انگاشته شود.

دبير کل حزب مردم‌سالاري با بيان اينکه انتخابات آتي اولين انتخاباتي است که از سوي دولت يازدهم برگزار مي‌شودگفت: انتظار مي‌رود بي‌حاشيه‌ترين و مطلوب‌ترين انتخابات باشد که کارنامه درخشاني از خود بجاي بگذارد.
وي حضور گسترده مردم را در انتخابات به عنوان يک پيام خوب به قدرت‌هاي بزرگ به عنوان سومين ويژگي اساسي انتخابات برشمرد و گفت: قطعا مشارکت حداکثري مي‌تواند اقتدار ايران را در منطقه دامن بزند.

وي بيان داشت: ما پرچمدار اصلاحات در مجلس دهم خواهيم بود و همچون مجلس هشتم هيچ‌گاه اجازه نمي‌دهيم که پرچم بر زمين بماند. کواکبيان با تاکيدبر اينکه در قالب شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات و شوراي سياست‌گذاري انتخابات به ليست واحدي در سراسر کشور خواهيم رسيد، گفت: تمام سعي خود را بر اين گذاشته‌ايم که مطالبات برجاي مانده را با پيروزي در انتخابات محقق کنيم و تغييراتي را ايجاد کنيم که به نوعي خانه تکاني در مجلس ايجاد شود. کواکبيان گفت: انشاءالله اصولگرايان معتدل از اصلاح‌طلبان حمايت کنند و از هر‌گونه افراطي‌گري خود را جدا کنند.
 
کد مطلب: 119