فراخوان حزب مردم‌سالاري جهت ثبت‌نام نخبگان متخصص و کارآمد براي انتخابات مجلس دهم

خانه ملت را به جايگاه اصلي «در راس امور» بازگردانيم

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۶
Share/Save/Bookmark
 
حزب مردم‌سالاري با صدور اطلاعيه‌اي با گراميداشت ياد و خاطره 16 آذر «روز دانشجو» و با اشاره به ضرورت افزايش قدرت و امنيت ملي با مشارکت حداکثري مردم در انتخابات هفتم اسفند، از نخبگان کارآمد و متخصص و دلسوز و شايسته واجد شرايط بويژه زنان و جوانان دعوت کرد با نامزدي و ثبت‌نام در اين انتخابات، مجلس را به جايگاه اصلي «در راس امور» بازگردانند با اين اميد که تمامي نهادهاي اجرايي و نظارتي و تبليغاتي و امنيتي به «مر» قانون عمل کنند.
متن کامل اين اطلاعيه به شرح زير است؛

بسم‌الله‌ الرحمن الرحيم
«ان الله يامرکم ان تودوا الامانات الي اهلها»
آيه 58 سوره نساء

16 آذر سالروز فداکاري دانشجويان شهيد در مقابل استکبار و استبداد است با گراميداشت اين روز بزرگ به استحضار ملت سرافراز و شريف ايران مي‌رسانيم يکبار ديگر در اولين جمعه آخرين ماه سالجاري قرار است فرصت خلق حماسه جديد براي ايجاد تحول اساسي در سرنوشت ايران و ايرانيان فراهم شود و بدون ترديد حضور چشمگير و مشارکت حداکثري آراي ملت علاوه بر نمايش اقتدار در عرصه بين‌المللي بويژه پس از توافق «برجام» مي‌تواند زمينه‌ساز تغييرات و اصلاحات جدي در پارلمان کشور باشد.
متاسفانه امروزه جايگاه مجلس به دليل عملکرد نامطلوب ادوار گذشته روز به روز تنزل يافته تا جايي که عده‌اي ناآگاه و يا مغرض به خودشان اجازه دادند برخلاف ديدگاه قطعي امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري «در راس بودن» مجلس را رسما از تريبون‌هاي عمومي به چالش بکشانند.
حزب مردم‌سالاري به عنوان يک حزب اصلاح‌طلب عضو شوراي هماهنگي جبهه اصلاحات که در طول فعاليت شانزده ساله خويش همواره تنها راه حل برون‌رفت از مشکلات کشور را صندوق‌هاي راي دانسته و هيچگاه علي‌رغم بي‌مهري برخي نهادهاي نظارتي و يا اجرايي هرگز با هيچ انتخاباتي به صورت قهر و يا تحريم برخورد نکرده است و حتي ليست صد نفري را براي انتخابات مجلس نهم منتشر ساخت بنا دارد به لطف الهي با همه امکانات خويش و با هماهنگي اصلاح‌طلبان سراسر کشور براي تمامي حوزه‌هاي انتخابيه سراسر کشور در انتخابات پيش‌رو نامزد اصلاح‌طلب و در صورت ضرورت کانديداي اصولگراي معتدل را معرفي و در معرض انتخاب مردم قرار دهد. البته اين بار اميدواريم که تمامي دستگاه‌هاي اجرايي و نظارتي و تبليغاتي و امنيتي و نظامي و انتظامي با سعه صدر و بي‌طرفي کامل صرفا به «مر» قانون عمل کرده و براي نمايش قدرت عظيم مردم و خلق حماسه جديد بي‌طرفي کامل خود را به اثبات برسانند.
حزب مردم‌سالاري از تمامي نخبگان دلسوز و کارآمد و عناصر متخصص و شايسته درخواست مي‌نمايد از هرگونه تنزه‌طلبي پرهيز نموده و با نامزدي و ثبت‌نام در انتخابات براي کمک به تحقق اولويت‌هاي مردم و حل مشکلات فراوان سياسي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و... و دستيابي به جايگاه اول منطقه و جايگاه دهم جهان براساس افق سند چشم‌انداز 1404 يعني همان ده سال آينده از هيچ کوششي دريغ نورزند.
در اينجا بويژه از زنان شايسته و جوانان واجد شرايط مي‌خواهيم فرصت را از دست نداده و حتما با حضور بانشاط و فعالانه خويش براي ثبت‌نام زمينه‌اي ايجاد کنند تا با کمک همه دلسوزان مردم امثال شهيد مدرس‌ها را روانه مجلس ساخته و به لطف و تفضل الهي مجلس را به جايگاه اصلي خويش يعني همان «در راس بودن» بازگردانيم و انقلاب اسلامي و نظام برآمده از خون شهدا را بهتر صيانت و حفظ نماييم.
 
کد مطلب: 117