دبير کل حزب مردم سالاري در آئین افتتاح دفتر حزب در جیرفت:

اصلاح طلبان به دنبال حضورحداکثري مردم در انتخابات هستند

تاریخ انتشار : شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۰۱
Share/Save/Bookmark
 
دبيرکل حزب مردم سالاري گفت: گروه اصلاحات با همدلي اعضا و رويکرد مجلس با برنامه به دنبال جذب حداکثري مردم در انتخابات است.
به گزارش ايرنا مصطفي کواکبيان شامگاه پنجشنبه در آيين افتتاح دفتر حزب مردم سالاري در جيرفت افزود: مشارکت بالاي مردم در انتخابات علاوه بر حفظ وحدت ملي، ضريب امنيت ملي را نيز افزايش مي دهد.
دبيرکل حزب مردم سالاري بيان کرد: افرادي بايد به عنوان نمايندگان مردم وارد مجلس شوراي اسلامي شوند که متخصص و دلسوز باشند.
وي گفت: فساد مالي را بايد ريشه کن کرد لذا مجلس بايد در اين زمينه تلاش کند.
کواکبيان اظهارکرد: اگر آن گونه که برخي نمايندگان در برخي زمينه ها حساسيت داشتند، روي مسائل مالي هم حساس بودند؛ بابک زنجاني وجود نداشت.وي گفت: دولت براساس برنامه مجلس شوراي اسلامي حرکت مي کند؛ بنابراين مجلس کارآمد مي تواند يک دولت کارآمد درست کند.
دبيرکل حزب مردم سالاري افزود: زماني که اعلام مي کنيم جمهوري اسلامي و مردم سالاري ديني يعني انتخابات، لذا اين مقوله يعني رقابت و رقابت به معناي فعاليت حزب است.
وي با اشاره به انتخابات حزبي و استاني اظهارکرد: وقتي نماينده اي در حوزه انتخاباتي ادعاي اصلاح طلبي کرده و در مجلس 180 درجه راهنماي راست مي زند، بايد حزب بر آن نظارت کند تا از اين مسائل پيش نيايد.
کواکبيان ادامه داد: حزب مردم سالاري در تمام استان هاي کشور دفتر مستقل دارد و در 230 شهرستان احکام دبيران اين حزب صادر شده است.
وي با اشاره اين که دفاتر اين حزب خودگردان هستند گفت: در استان کرمان نيز هشت دفتر مستقل حزب مردم سالاري ايجاد شده است.
وي همچنين با ابراز تاسف از وجود مناطق محروم در جنوب کرمان افزود: اميدواريم در فضاي دولت تدبير و اميد تحولي در مجلس آينده صورت گيرد تا شاهد تحول در اين منطقه باشيم.دبيرکل حزب مردم سالاري همچنين خاطرنشان کرد: منظور از اصلاحات، اصلاح نابساماني هاست تا نظام حفظ شود و مردم راضي بمانند.
کواکبيان با بيان اين که اصلاحات از پايين به بالا نگاه مي کند تصريح کرد: خواسته هاي مردم براي ما مهم است لذا در چارچوب قوانين نظام مقدس جمهوري اسلامي حرکت و خط قرمزها را رعايت مي کنيم.
دبيرکل حزب مردم سالاري در دو روز گذشته در جمع اصلاح طلبان شهرستان هاي رفسنجان و زرند نيز سخنراني کرده بود.
کد مطلب: 114